Poznańska 37 62-800 Kalisz

604 200 005

abczdrowie@o2.pl

Aktualności

Herbalife – czy to zdrowe?

Zdrowy tryb życia cieszy się coraz większą popularnością, a w jego skład wchodzi przede wszystkim regularna aktywność fizyczna oraz zbilansowana, urozmaicona dieta dostarczająca wszystkich składników odżywczych. Standardową praktyką jest czytanie etykiet produktów spożywczych lub poszukiwanie ich zdrowszych alternatyw. Z pomocą przychodzi dieta Herbalife, której produkty opierają się na solidnych podstawach naukowych w dziedzinie zdrowego odżywiania. 

cropped original 1024x411 Logo TN Herbalife - czy to zdrowe?

Czy produkty Herbalife są zdrowe?

Nad tworzeniem produktów Herbalife czuwa sztab doświadczonych specjalistów i dietetyków. Ważne jest nie tylko dobranie składników pod kątem parametrów odżywczych, ale i dbanie, aby pochodziły ze sprawdzonego źródła i miały tym samym najwyższą jakość.

Wszystkie produkty Herbalife stanowią efekt:
  • zaangażowania w badania nad żywieniem
  • rygorystycznego programu kontroli jakości
  • kontroli spójności produktu w ramach inicjatywy Od Ziarna do Produktu

Choć nie są produktami medycznymi lecz spożywczymi, dostarczają do organizmu niezbędnych do funkcjonowania składników. Mogą skutecznie uzupełniać niedobory w diecie, dodawać energii, wpływać na przyrost tkanki mięśniowej czy wspomagać odchudzanie, w korzystny sposób zaspokajając napady głodu. 

Firma działa w oparciu o wspomnianą strategię Od Ziarna do Produktu, czego podstawą jest wyjątkowo ścisła kontrola jakości i bezpieczeństwa od momentu pobrania surowców, aż do chwili dostarczenia gotowych produktów. Aby jeszcze mocniej zadbać o wysoką jakość, na kluczowych etapach produkcji przeprowadza się dodatkowe testy.

Herbalife działa w zgodzie ze standardami Dobrych Praktyk Produkcyjnych, posiada także wiodący na rynku system nadzoru produktów po wprowadzeniu na rynek, wychwytujący zdarzenia niepożądane.

Dlaczego warto urozmaicać dietę produktami Herbalife?

Konieczność codziennego dostarczania do organizmu składników odżywczych sprawia, że nawyk spożywania produktów Herbalife staje się przyjemny i korzystny dla zdrowia.

Każdego dnia – aby czuć się zdrowo i dobrze, mieć energię oraz motywację do działania – należy spożywać odpowiednią ilość białka, węglowodanów, zdrowych tłuszczów. Między głównymi posiłkami nierzadko dopada nas mniejszy lub większy głód, wskutek którego sięgamy po słodkie przekąski czy fast-foody. Nie jest to dobre rozwiązanie, ponieważ na dłuższą metę pogarsza zdrowie, powoduje przyrost tkanki tłuszczowej i sprawia, że źle się czujemy w swoim ciele. 

Przekąski Herbalife mogą skutecznie zaspokoić głód w oczekiwaniu do kolejnego posiłku głównego, jednocześnie nie szkodząc zdrowiu. To rozwiązanie idealne dla osób odchudzających się, aktywnych fizycznie lub po prostu dbających o siebie. W zależności od potrzeb warto zaopatrzyć się w zapas białka, batonów odżywczych czy koktajli.

Tym bardziej, że bywają dni, w których z różnych przyczyn nie jesteśmy w stanie zaspokoić zapotrzebowania organizmu na składniki odżywcze bazując na diecie podstawowej.