Poznańska 37 62-800 Kalisz

604 200 005

abczdrowie@o2.pl

Aktualności

Dieta Herbalife – zasady. Jak działa dieta Herbalife?

Zdrowy tryb życia zyskuje coraz więcej zwolenników. Nic dziwnego – zbilansowana dieta w połączeniu z regularną aktywnością sprawiają, że czujemy się pełni energii i zmotywowani, rzadziej chorujemy i lepiej śpimy. To tylko garść korzyści – jest ich znacznie więcej. Bez względu na to, czy dopiero zaczynamy swoją przygodę ze zdrowym trybem życia, czy chcemy schudnąć, a może szukamy sposobu na uzupełnienie treningów – dieta Herbalife sprawdzi się niezawodnie. Została stworzona tak, aby dostarczyć do organizmu optymalny posiłek. 

Layer 39 1024x726 1 Dieta Herbalife - zasady. Jak działa dieta Herbalife?

Na czym polega dieta Herbalife?

Dieta Herbalife to skuteczny, bezpieczny i smaczny sposób na kontrolę wagi oraz zdrowe odżywianie. Wszystkie produkty przygotowane są na naturalnych składnikach – zbożach, owocach, warzywach, pełnowartościowym białku i wielu innych. Nie ma tutaj miejsca na obecność sztucznych substancji. Dzięki temu korzystanie z diety Herbalife sprawdzi się zarówno wtedy, gdy chcemy po prostu dostarczać do organizmu wszystkie cenne składniki odżywcze, jak i wtedy, gdy pragniemy schudnąć lub zbudować masę mięśniową. Jakie będą efekty?:

  • większa energia do codziennej aktywności fizycznej
  • brak ciągłego uczucia głodu
  • redukcja tkanki tłuszczowej i budowa masy mięśniowej
  • szybszy metabolizm w procesie odchudzania
  • korzystne i trwały zmiany w sposobie odżywiania

Możemy zdecydować się np. na wartościowy koktajl odżywczy, którym zastąpimy śniadanie lub kolację. Zawiera on w swoim składzie błonnik, niezbędne minerały, witaminy oraz białko, skutecznie uzupełniając poziom energii i przeciwdziałając chęci podjadania. Wraz z produktami Herbalife skutecznie możemy zastąpić główne posiłki, zachowująć podstawowe zasady zdrowego odżywiania. Brak liczenia kalorii i jednoczesna utrata zbędnych kilogramów sprawią, że dieta stanie się przyjemnością.

Dieta Herbalife w praktyce

Każdy dzień warto rozpocząć dawką witamin, minerałów i błonnika, bardzo dobrze sprawdzą się więc koktajle Herbalife, które możemy przygotować na bazie mleka (także roślinnego). Efektem będzie brak uczucia głodu i dostarczenie wszystkich składników odżywczych potrzebnych do dalszych aktywności i obowiązków. Dzięki zawartości błonnika układ pokarmowy ureguluje swoją aktywność, co z kolei pomoże w procesie odchudzania. 

W ciągu dnia, między głównymi posiłkami, warto sięgać po przekąski pełne witamin i minerałów. Mogą to być np. batoniki odżywcze, batoniki proteinowe czy napoje aloesowe. Zmniejszą one uczucie głodu i sprawią, że czas oczekiwania do zwykłego posiłku nie będzie się dłużył. 

Na obiad warto zjeść optymalny posiłek, np. bazujący na rybach czy białym mięsie (aby dostarczyć białka). Koniecznie wzbogaćmy go w warzywa lub rośliny strączkowe, co przyspieszy spalanie kalorii. Jeśli chcemy pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, przede wszystkim ograniczmy smażone potrawy. 

Nie zapominajmy o kolacji – tutaj ponownie sprawdzi się koktajl odżywczy, ponieważ oczyszcza organizm i nie obciąża żołądka, a więc nie poskutkuje problemami ze snem. Dieta Herbalife to odżywianie jakościowe, dostarczające do organizmu wszystkich niezbędnych składników odżywczych. 

Zbilansowane odżywianie – podsumowanie diety Herbalife

Można zatem powiedzieć, że program Herbalife nie polega na ścisłym przestrzeganiu zasad. Jeśli chcemy dostarczyć do organizmu wszystkie niezbędne substancje odżywcze, zamieniamy koktajlem jeden posiłek i cieszymy się efektami. Pamiętajmy, że zbilansowany i urozmaicony, kolorowy posiłek także będzie niezbędny. Zwykle jest to obiad. Niektóre badania wykazują, że do osiągnięcia zmian i kontroli masy ciała wystarczy zamienić 2 posiłki na koktajle Herbalife. 

Dlaczego warto postawić na produkty Herbalife?

Podstawą każdej skutecznej diety są smaczne produkty. Jeśli żywność nie będzie nam smakować, chętniej sięgniemy po niezdrowe przekąski i słodycze, będziemy też podjadać w nocy. Produkty Herbalife są wyjątkowo smaczne, mamy więc gwarancję, że nie będziemy szukać dodatkowych źródeł jedzenia. Przez długi czas utrzymamy dietę, ciesząc się jej efektami i dostarczając do organizmu substancje odżywcze.

Niestety, przy obecnym trybie życia dostarczanie do organizmu składników odżywczych w prawidłowych ilościach nie jest możliwe. Nawet jeśli spożywamy pełnoziarniste pieczywo, uzupełniamy poziom kwasów tłuszczowych czy sięgamy po warzywa. Aby kompleksowo zadbać o organizm i cieszyć się z rezultatów diety warto więc wypróbować diety Herbalife Nutrition.

Chcesz uzyskać jeszcze więcej korzyści? Zostań partnerem Herbalife Nutrition i składaj zamówienia ze swojego konta partnerskiego.