Poznańska 37 62-800 Kalisz

604 200 005

abczdrowie@o2.pl

Współpraca

Współpraca z Herbalife

Na całym świecie tysiące ludzi takich jak Ty zmieniło już swoje życie dzięki wykorzystaniu możlwiości biznesowych jakie daje Herbalife – więc Ty także możesz!

Kiedy poświęcisz swój czas na osiągnięcie finansowej niezależności to Twoje marzenia będą w końcu w zasięgu ręki.
Podejmij wyzwanie i zrób pierwszy krok w kierunku życia o którym marzysz!

Jeżeli planujesz już swoją przyszłość, albo po prostu potrzebujesz trochę ekstra gotówki na bieżące wydatki możesz zacząć zmieniać swój styl życia jako Dystrybutor Herbalife. Niezależnie od Twojego dotychczasowego doświadczenia czy wiedzy otrzymasz dopasowane do Ciebie wsparcie na każdym kroku budowania Twojego biznesu.

Takie wsparcie to przede wszystkim:

 • Przychody uzależnione od własnego zaangażowania
  Bardzo niska inwestycji na starcie w Twój własny biznes daje Ci dostęp do planu marketingowego Herbalife, który w dniu dzisiejszym jest jendym z najbardziej hojnych systemów wynagardzania dla sprzedaży bezpośredniej.
 • Skuteczny Trening
  Począwszy od firmowych/ korporacyjnych imprez, a skończywszy na narzędziach do pracy on-line, dystrybutorzy Herbalife osiągają sukcesy dzięki wielu dostępnym treningom, szkoleniom i narzędziom sprzedażowym.
 • Najlepsze Produkty
  Pośród najlepszych na świecie są produkty Herbalife, oparte na wiedzy naukowej, do kontroli wagi, odżywiania ukierunkowanego i pielęgnacji ciała.
 • Udokumentowane Historie Sukcesu
  Herbalife zanotowało bardzo wiele historii sukcesu podczas jej istnienia na rynku od 1980 roku i angażując ponad 1 milion ludzi.

Jeżeli już do tej pory przeczuwałeś, że musi być lepsze wyjście, to nadszedł czas abyś wziął los w swoje ręce i wkroczył na drogę po Twój sukces.

Layer 39 Współpraca

GWARANCJA ZŁOTYCH STANDARDÓW

Niskie koszty początkowe
Nie są wymagane minimalne zakupy, a Zestaw Partnerski Herbalife nie jest drogi.
Nie ma konieczności zakupu żadnych narzędzi biznesowych czy sprzedażowych by zacząć lub odnieść sukces w Herbalife.

Gwarancja zwrotu pieniędzy
Jeżeli z jakiegokolwiek powodu anulujesz swoją Umowę Partnerską w ciągu 90 dni, zwrócimy Ci pełen koszt Pakietu Partnerskiego Herbalife.

Gwarantujemy 100% zwrotu kosztu produktów dla wszystkich niesprzedanych produktów zakupionych w ciągu 12 miesięcy poprzedzających anulowanie Umowy Partnerskiej z dowolnego powodu

Brak ukrytych informacji o możliwościach biznesowych
Nasi potencjalni Partnerzy otrzymują na czas jasne i dokładne informacje dotyczące możliwych dochodów.

Pisemne gwarancje
Wymagamy by nowi Partnerzy pisemnie potwierdzili znajomość wszystkich Gwarancji Złotych Standardów przed podpisaniem Wniosku Partnerskiego i Umowy Partnerskiej.

Dobre wytyczne dotyczące stwierdzeń o produktach i możliwościach produktowych
Korzyści oferowane przez każdy produkt są jasno zdefiniowane, a odpowiedni sposób użycia podany jest na etykiecie, co zapewnia właściwe stosowanie produktów dla najlepszych rezultatów.

Zaakceptowane przez firmę stwierdzenia o produktach i informacje produktowe znajdują się w Broszurze Produktów w Pakiecie Partnerskim Herbalife, innych oficjalnych publikacjach i na www.MyHerbalife.pl

Podajemy realistyczne oczekiwania co do możliwości biznesowych i wymagań koniecznych do osiągnięcia sukcesu na wszystkich poziomach

Możliwa rejestracja online 24h