Poznańska 37 62-800 Kalisz

604 200 005

abczdrowie@o2.pl

O Herbalife

Kim jesteśmy?

Herbalife to założona w 1980 roku w Los Angeles globalna firma odżywcza, która obsługuje miliony klientów i zatrudnia około 8000 pracowników.  Jesteśmy spółką publiczną, notowaną na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (NYSE: HLF), a wartość giełdowa naszej spółki na marzec 2016 roku wyniosła 5 miliardów USD.

Nasze są dostępne wyłącznie za pośrednictwem dedykowanych Niezależnych Partnerów Herbalife w ponad 90 krajach całego świata. Wspieramy Herbalife Family Foundation (HFF) wraz z jej programem Casa Herbalife, aby zapewnić dobre odżywianie potrzebującym dzieciom. Sponsorujemy również ponad 200 światowej klasy sportowców, drużyn i wydarzeń na całym świecie, w tym globalną supergwiazdę piłki nożnej, Cristiano Ronaldo, drużynę LA Galaxy oraz mistrzów wielu innych dyscyplin. Herbalife Polska jest jest też sponsorem odżywczym zawodów triathlonowych Herbalife Ironman Gdynia.

Layer 45 O Herbalife

Jakość i bezpieczeństwo produktów Herbalife®

Produkty Herbalife® są oparte o solidne podstawy naukowe w dziedzinie odżywiania. Są efektem zaangażowania w badania nad odżywianiem, rygorystycznego programu kontroli jakości oraz spójności produktu w ramach inicjatywy Od Ziarna do Produktu. Są produktami spożywczymi, nie medycznymi. Produkty Herbalife® nie leczą chorób i nie należy przypisywać im takich właściwości. Strategia Od Ziarna do Produktu firmy Herbalife zapewnia spójność wszystkich produktów od momentu pobrania surowców do chwili dostarczenia gotowego produktu. W trosce o jakość i bezpieczeństwo produktów, Herbalife przeprowadza regularne testy w kluczowych momentach procesu ich wytwarzania. Herbalife jest właścicielem czterech ośrodków produkcyjnych w różnych krajach świata, działających w zgodzie z najwyższymi standardami Dobrych Praktyk Produkcyjnych. Ośrodki produkcyjne oraz laboratoria testowania/jakości są kontrolowane przez niezależne organizacje, posiadają również akredytacje ISO oraz, na terenie USA, certyfikat NSF International. Herbalife posiada wiodący na rynku system nadzoru produktów po wprowadzeniu na rynek, wychwytujący zdarzenia niepożądane.

Relacja Klient-Partner

Klienci Herbalife z powodzeniem osiągają swoje cele odżywcze, kiedy mają przy sobie kogoś, kto przeprowadza ich przez cały proces. Jedną z kluczowych wartości Herbalife jest indywidualne wsparcie, które Partnerzy Herbalife zapewniają swoim klientom. Klienci Herbalife otrzymują coś więcej, niż tylko sam produkt – dysponują planem osiągnięcia lub przekroczenia swoich celów ze sfery odżywiania, zarządzania wagą i fitness.

Layer 46 1 O Herbalife

Partner Herbalife

Firma Herbalife swoimi produktami przyciąga przedstawicieli różnych społeczności, kobiety i mężczyzn, ludzi w różnym wieku.
Ludzie zostają Partnerami Herbalife z różnych powodów. Około 73% osób dołącza przede wszystkim ze względu na zniżkę przy zakupie produktów, którymi cieszą się oni sami i ich rodziny.  Część osób chce uzyskać dodatkowy przychód ze sprzedaży bezpośredniej.
Wynagrodzenia Partnerów wypłacane przez Herbalife oparte są wyłącznie o sprzedaż produktów.
Plan Sprzedaży i Marketingu Herbalife umożliwia nowym Partnerom rozbudowę swojego biznesu i, w dłuższej perspektywie, zdobycie większego przychodu niż osoby nad nim.
Aby dowiedzieć się więcej, pobierz dokument Oświadczenie o średnich przychodach Partnerów Herbalife w Polsce za rok 2015.