Poznańska 37 62-800 Kalisz

604 200 005

abczdrowie@o2.pl

Aktualności

Jaki wpływ na odchudzanie ma białko?

Często białko kojarzone jest z budowaniem i rozrostem masy mięśniowej. Tymczasem okazuje się, że może być ono też świetnym wsparciem w procesie gubienia kilogramów. Generalnie herbalife białko bardzo dobrze uzupełnia każdy rodzaj aktywności.

Dzięki szeregowi swoich zalet, oferowane przez firmę Herbalife białko doskonale wspiera dietę i odżywianie osób aktywnych. Pomaga organizmowi się szybciej regenerować i osiągać założone przez użytkowników cele. Właściwa suplementacja czasem może być nawet kluczem do osiągania pożądanych wyników – nie wszystkie mikro i makro składniki jesteśmy w stanie dostarczyć z pożywieniem.

cropped original 1024x411 Logo TN Jaki wpływ na odchudzanie ma białko?

Jakie jest zapotrzebowanie na białko?

Warunkiem zdrowego życia i zdrowej, szczupłej sylwetki jest nie tylko aktywność fizyczna, ale też właściwa dieta. Herbalife białko jest jednym z podstawowych składników, który przyczynia się do zaspokajania popytu generowanego przez organizm. Zakłada się, że średnio dorosła osoba powinna przyswajać 1.5-1.8 g białka na 1 kg masy ciała dziennie.

Im bardziej jesteśmy aktywni, tym więcej białka powinniśmy spożywać. Wynika to z faktu, że konieczne jest uzupełnienie naderwanych w wyniku ćwiczeń włókien mięśniowych, przyspieszenie ich regeneracji i wzrostu. Konkretna ilość herbalife białko, jaka powinna być przyswajana musi być obliczona indywidualnie, z uwzględnieniem typu, częstotliwości i intensywności realizowanego planu treningowego.

Plusy korzystania z białka

Suplementacja białka, zwłaszcza dla osób regularnie uprawiających sport – czy to zawodowo, czy amatorsko – stanowi podstawę ciągłego poprawiania swoich rezultatów. Mięśnie, które mają dostatecznie dużo “paliwa”, są zdolne do ciągłego przeskakiwania zawieszonej poprzeczki.

Białko Herbalife pozwala utrzymać stężenie tego cennego budulca w naszym organizmie na odpowiednim poziomie. Białko wpływa też na nasz organizm relaksująco – pozwala szybciej się regenerować i poprawia jakość odpoczynku.

Białko, a odchudzanie

Udowodnione jest, że herbalife białko ma korzystny wpływ nie tylko na osoby aktywne. Również osoby, które nieco rzadziej poddają się aktywności fizycznej mogą czerpać z użycia białka szereg korzyści – poprawę samopoczucia czy utrzymanie prawidłowego metabolizmu.

Chcą zgubić kilogramy, bądź chcąc zbudować masę mięśniową – białko jest niezbędne. W obu przypadkach powinniśmy być gotowi na intensywne i mocne treningi, choć o nieco innego charakterystyce. W obu sytuacjach herbalife białko pozwoli wzmocnić osiągane wyniki.

Jest to efekt pozytywnego wpływu tego suplementu na regenerację organizmu, a także na budowę czystej masy mięśniowej. W trakcie odchudzania się, naszym celem jest pozbycie się tkanki tłuszczowej i w jej miejsce zbudowanie jak najczystszych mięśni, których głównym składnikiem jest białko właśnie.