Poznańska 37 62-800 Kalisz

604 200 005

abczdrowie@o2.pl

Aktualności

Jak stosować odżywki białkowe?

W dzisiejszych, dynamicznych czasach nie zawsze potrafimy znaleźć czas na pełnowartościowy posiłek. Skutkuje to niejednokrotnie kiepskimi wyborami żywieniowymi, to z kolei przekłada się na gorszą formę fizyczną i mentalną.

Jest jednak zdrowa alternatywa, która pozwala nam dostarczać do organizmu odpowiednie składniki nawet w obliczu braku czasu. Odżywki białkowe Herbalife dbając o odpowiednią podaż białka wspierają proces regeneracji organizmu i pomagają utrzymać ciało i umysł w dobrej kondycji.

cropped original 1024x411 Logo TN Jak stosować odżywki białkowe?

Kto powinien stosować odżywki białkowe?

Wspomaganie się odżywkami proteinowymi kojarzyć się może głównie z osobami aktywnymi fizycznie. Okazuje się, że jest to błędne przekonanie – odżywki białkowe Herbalife sprawdzają się zarówno w przypadku osób czynnie uprawiających sport, jak i tych spędzających więcej czasu w pozycji siedzącej.

Białko sprzyja nie tylko rozrostowi masy mięśniowej, ale ma również nieocenioną wartość w procesie regeneracji organizmu. Skutkuje to mniejszą podatnością na zmęczenie, większą ilością energii i ogólnie pojętej witalności życiowej.

Stosując dobrej jakości odżywki białkowe Herbalife realnie poprawiamy jakość swojego życia. Jesteśmy bardziej efektywni, co skutkuje lepszymi wynikami osiąganymi w różnych dziedzinach.

W jakiej formie można spożywać odżywki białkowe?

Warto również wspomnieć, że odżywki białkowe Herbalife mogą mieć różne formy. Dzięki temu każda zainteresowana osoba jest w stanie znaleźć produkt odpowiadający jej wymaganiom.

Najpopularniejszą formą przyjmowania odżywek proteinowych są koktajle. Szeroki wybór dostępnych smaków i bogaty w elementy odżywcze skład sprawia, że Herbalife cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów.

Poza odżywczymi napojami o zróżnicowanym składzie, do gatunku odżywek białkowych można zaliczyć także wszelkiego rodzaju przekąski. Chipsy bądź batony proteinowe wspaniale sprawdzają się jako uzupełnienie kalorii między posiłkami.

Przy tym są to produkty nie wymagające żadnej obróbki. Dzięki temu możliwe jest zapewnienie mięśniom należytej ilości białka, oszczędzając przy tym czas.

Jak stosować odżywki białkowe?

Odżywki białkowe Herbalife dobrze sprawdzają się tuż po treningu. Pozwalają szybko uzupełnić wartości odżywcze i dać podwaliny pod budowę mocnych, silnych i wytrzymałych mięśni.

Stanowią także dobrą opcję między posiłkami. Zwłaszcza osoby zabiegane cenią sobie taką alternatywę. Wysoka zawartość białka w napoju lub przekąsce pozwala utrzymywać wysokie obroty przez długi czas.