Poznańska 37 62-800 Kalisz

604 200 005

abczdrowie@o2.pl

Nasze produkty

Nasze Produkty

Herbalife dla sportowców

Stosowanie różnego rodzaju diet, to poniekąd domena współczesnych czasów. Jednak dieta Herbalife to zdecydowanie coś więcej niż standardowy plan dietetyczny.

Pod kątem obecności substancji niedozwolonych, dieta Herbalife to absolutny lider na rynku. O sposobie odżywiania, a przede wszystkim odżywiania sportowego wiemy wszystko. O tym ile sportowcy potrzebują niezawodnego zdrowego posiłku, który pomaga zmniejszyć zmęczenie, zawieramy w naszych produktach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

 • Formuła 1 Koktajl odżywczy smak ciasteczkowy 7 saszetek

  88.00
 • Formuła 1 Koktajl odżywczy smak delikatnej czekolady 7 saszetek

  83.00
 • Proszek do sporządzenia napoju proteinowego, wzbogacony witaminami i składnikami mineralnymi Protein drink mix Wegański smak waniliowy 560 g

  222.00
 • Tri Blend Select Produkt proteinowy o smaku bananowym 600 g

  240.00
 • Beta heart Suplement diety o smaku waniliowym 229 g

  178.00
 • H24 Rebuild Endurance Napój proteinowo-węglowodanowy o smaku waniliowym 1000 g

  315.00
 • H24 Rebuild Strength Produkt proteinowy o smaku czekoladowym 1000 g

  293.00
 • Microbiotic Max o smaku waniliowym 40 g

  172.00
 • Niteworks Suplement diety o smaku cytrynowym 15 porcji

  275.00
 • Protein Bake Mix

  180.00
 • Xtra Cal Suplement diety 90 tabletek

  83.00

Dlaczego warto wybrać Herbalife?

 • Profesjonalne żywienie i plany żywieniowe, które zawsze dostosowywane są do indywidualnych wymagań każdego z klientów.
 • Doskonale zbilansowane posiłki, które charakteryzują się wysoką zawartością protein i brakiem sztucznych aromatów.
 • Regenerujący napój proteinowo – węglowodanowy zwiększający spożycie płynów doskonale wspomoże Cię, kiedy uprawiasz spokojny jogging.

Wybierając dietę Herbalife każdy sportowiec wybiera szereg ważnych zmian w sposobie odżywiania, a to decyzja kluczowa do osiągnięcia zmian.

Ponadto Herbalife pozwala cały czas utrzymywać zdrową dietę, zarówno przy ćwiczeniach siłowych, jak i w trakcie bardzo długich treningów.

Herbalife to sposób życia

Dieta herbalife to doskonałe produkty, które nie tylko pozwolą organizmowi wejść na wyższy poziom funkcjonowania, ale także przyczynią się do wydajniejszego, a jednocześnie zdrowszego trybu życia.

Ponadto osiągnięcie zmian w sposobie żywienia z dietą herbalife to rzecz, która przychodzi niezwykle łatwo, zarówno profesjonalistom, jak i początkującym osobom, które pragną osiągnięcia zmian w sposobie odżywiania.

Jeżeli są złe nawyki w Twoim sposobie odżywiania, które chcesz zmienić, to trafiłeś idealnie. Z Herbalife Twoja codzienna dieta wzbogacona zostanie najważniejszymi witaminami, co ma kluczowe znaczenie w trakcie intensywnych treningów.

Dieta dla sportowców w Herbalife to przede wszystkim kompilacja wielu unikalnych czynników, dzięki którym organizm czuje, że żyje. Obecnie z diety korzysta bardzo duża ilość profesjonalistów, co jest najlepszym potwierdzeniem skuteczności. Wpływ diety na poziom satysfakcji życia, a także stan psychofizyczny to przede wszystkim zasługa innowacyjności, co też pozwala na określenie diety stylem życia.

Dieta herbalife dla sportowców – czy to dobry wybór?

Systematyczne stosowanie diety pozwala na utratę wagi od 0,5-1kg tygodniowo. Czy to robi wrażenie? Jeżeli nie, to należy nadmienić, że nie jest to dieta głodówkowa, a wręcz przeciwnie.

Pozwala na dostarczenie wszystkich niezbędnych składników odżywczych, co nie tylko daje uczucie zaspokojenia, ale także satysfakcję i zadowolenie ze stosowania doskonałej jakości produktów. Jesteś już partnerem Herbalife?

Jeżeli nie, to dołącz, ponieważ dieta pomoże Ci na osiągnięcie zakładanych celów i marzeń!