Poznańska 37 62-800 Kalisz

604 200 005

abczdrowie@o2.pl

Nasze produkty

Nasze Produkty

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Batony Odżywcze Herbalife

Główne korzyści płynące ze spożywania batonów Herbalife

Batony odżywcze Herbalife stanowią grupę zdrowych i atrakcyjnych smakowo przekąsek, po które można (i zdecydowanie warto) sięgnąć w każdej chwili, zaspokajając w ten sposób szybko i skutecznie nawet największy głód. Ich spożywanie pozwala dostarczyć organizmowi dużą dawkę energii oraz niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania składników odżywczych. Zapakowane oddzielnie są w stanie przez długi czas zachować swoją świeżość, co wiąże się z odczuwaniem ich pełnego, wyjątkowego smaku. Opisywane produkty żywnościowe nie służą jednak wyłącznie zaspokajaniu głodu, co ma miejsce w przypadku batonów czekoladowych, dostępnych powszechnie w supermarketach i innych sklepach. Możliwe do nabycia na 24FitClub.pl batony Formuła 1 okazują się bardzo pomocne w sytuacji, gdy dana osoba dąży do uregulowania swojej wagi. Z tego powodu chętnie sięga po nie mnóstwo ludzi na całym świecie, dążąc do urozmaicenia swojego codziennego jadłospisu i uczynienia go znacznie zdrowszym.

F1 Express Baton Herbalife o smaku owoców i jagód warto włączyć do własnego menu, ponieważ wiążę się to z wieloma korzyściami. Wśród najważniejszych wymienić natomiast należy:

– obecność w składzie batonów Herbalife składników odżywczych w odpowiednich proporcjach, w tym wysokiej jakości białka, błonnika oraz witamin i składników mineralnych;

– 207 kcal kalorii obecnych w batonie pozwala dostarczyć organizmowi osoby spożywającej go dużą dawkę energii, ułatwiając jej tym samym funkcjonowanie w ciągu dnia poprzez skupienie się na wykonywanych czynnościach;

– wchodzące w skład produktu 8 gramów błonnika ułatwia osiągnięcie zalecanego dziennego spożycia tego składnika;

– batony mogą być spożywane również przez wegetarian;

– w procesie produkcji opisywanych artykułów żywnościowych nie są stosowane sztuczne konserwanty, lecz wyłącznie naturalne składniki w zalecanych proporcjach;

– posiłki Herbalife można spożyć praktycznie wszędzie i w dowolnym momencie.

Formuła 1 – co to takiego?

Batony odżywcze Herbalife coraz częściej zastępują tradycyjne posiłki spożywane w ciągu dnia, będąc od nich zdecydowanie bardziej zdrowymi a także łatwiejszymi w przygotowaniu. W czym jednak tkwi sekret stale wzrastającej popularności proponowanych w tym miejscu artykułów żywnościowych? Odpowiedź jest prosta – wpływa na to specjalna receptura, nazywana Formułą 1, na bazie której powstają wszystkie batony Herbalife. Oparta jest na odpowiednim zbilansowaniu wartości odżywczych. Wykorzystanie poszczególnych składników w zalecanych proporcjach pozwala uzyskać możliwe do zauważenia w krótkim czasie efekty – zmniejszenia wagi czy wzrostu beztłuszczowej masy mięśniowej. Pamiętać jednak należy o tym, że nawet ich regularne spożywanie nie daje gwarancji osiągnięcia wspomnianych wcześniej rezultatów, jeżeli nie zostanie ono poparte wykonywaniem ćwiczeń fizycznych.

Składniki tworzące Formułę 1

Wracając do interesującej nas w tym miejscu Formuły 1, stanowiącej główną przyczynę, dla której kolejne osoby decydują się urozmaicić swoje menu batonami stworzonymi na jej bazie, należy zaznaczyć, że opiera się ona na wysokiej jakości białku sojowym i serwatkowym. Wspomniane wcześniej proporcje obejmują natomiast 40% węglowodanów, 30% tłuszczów i do 30% białka. Składniki te uzupełniają jednocześnie witaminy, błonnik oraz minerały. Tak przygotowane batony odżywcze okazują się bardzo pomocne w długotrwałym i wymagającym dużych nakładów cierpliwości procesie zmniejszania wagi ciała, w dużym stopniu pozwalając jednak osiągnąć oczekiwane rezultaty.

Znajdź odpowiedni smak batona odżywczego Herbalife i miej go zawsze przy sobie

W bogatej ofercie sklepu internetowego 24FitClub znaleźć można batony Herbalife F1 Express Baton w wielu odsłonach. Swoim klientom udostępniamy produkty o różnych smakach. Bez problemu właściwy dla siebie znajdą również osoby nietolerujące laktozy i unikające glutenu. Polecamy wszystkim zainteresowanie się naszym asortymentem oraz wybranie batona w największym stopniu odpowiadającego indywidualnym potrzebom. Zapewniamy, że mając go zawsze pod ręką, bardzo szybko pozbędziesz się uczucia głodu bez konieczności dostarczania organizmowi pustych kalorii, zawartych w jedzeniu typu fast food. Jego spożywanie zawsze wiążę się z różnego rodzaju problemami zdrowotnymi, dlatego zdecydowanie korzystniejszym rozwiązaniem jest posiadanie jednego z pysznych batonów odżywczych Herbalife, które zawierają w sobie 6 razy więcej białka, 30% mniej kalorii, a także 3 razy mniej węglowodanów oraz tłuszczu niż tradycyjne, znajdujące się na półkach sklepowych.

Nie czekaj i włącz batony odżywcze Herbalife do swojego jadłospisu

Batony Herbalife mogą być spożywane zarówno przez dorosłych, jak i młodzież. Gwarantujemy, że każdy bez problemu odnajdzie swój ulubiony smak, zapominając o złych nawykach żywieniowych na rzecz pełnowartościowych przekąsek, wykonanych na bazie wyłącznie naturalnych, starannie wyselekcjonowanych składników. Fakt ten jest bardzo istotny, ponieważ w dzisiejszych czasach żywność w większości przypadków niestety produkowana jest szybko i z niskiej jakości produktów, co w przypadku wielu osób skutkuje po pewnym czasie wystąpieniem mniej lub bardziej poważnych problemów zdrowotnych. Jeżeli więc należysz do tych, którym zależy na spożywaniu wyłącznie wartościowych artykułów, batony Herbalife F1 Express Baton są stworzone wprost dla Ciebie. Nie czekaj więc dłużej i jak najprędzej włącz je do swojego jadłospisu, by zdecydowanie szybciej pozbyć się zbędnych kilogramów, zbudować beztłuszczową masę mięśniową a także poprawić swoje ogólne samopoczucie. Na FitClub24.pl znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz, by czuć się zdrowym oraz pełnym energii do działania każdego dnia. Postaw na sprawdzone i bezpieczne rozwiązania wyłącznie od renomowanych producentów, aby być pewnym ich wysokiej jakości oraz skuteczności. Odwiedź nasz sklep internetowy i zapoznaj się z pełnym asortymentem. Wybierz produkty pozytywnie wpływające na kondycję Twojego organizmu oraz poprawiające samopoczucie.